David Paul, tel: 775 680 000, email: info@dpaul.cz, www.dpaul.cz

O mně

Mé jméno je David Paul a jsem jednatelem společnosti NEMOVITOSTI.COOL s.r.o., která se zabývá prodejem a pronájmem nemovitostí. Tento obor jsem si nevybral náhodou, během zaměstnání, které mě ovšem nenaplňovalo, jsem měl realitní činnost jako sekundární  práci.

V realitách se pohybuji od roku 2005 a od roku 2010 se tomuto oboru věnuji na plno.

Váš specialista na nemovitosti!

O službách

od roku 2012 jsem členem RKČR jako jeden z jejich prvních členů.  V současnosti jsem držitelem nejvyšší licence DIAMOND. Nabídnu Vám kompletní realitní služby včetně financování, vypracování znaleckých posudků a odhadů nemovitostí.

Právní servis pro mě zajišťují vždy jen renomované AK. Zároveň spolupracuji s s renomovanou bytovou architektkou Yvette Demartini, působící též v Německu.

Důležitou informací pro Vás je naše pojištění odpovědnosti podnikatele a právnických osob u České pojišťovny a.s. na částku 10.000.000,-Kč.

Shromažďování vašich osobních údajů v souladu s GDPR

Údaje, které shromažďujeme v souvislosti s vaší osobou či firmou a které slouží výhradně k poskytnutí či doručení vyžádané služby či produktu a k zasílání obchodních nabídek, mohou obsahovat vaše jméno a příjmení, titul, název vaší společnosti nebo organizace, váš kontaktní e-mail a telefon, adresu do práce nebo domů. Webové stránky mohou shromažďovat určité informace o návštěvě uživatelů, například název poskytovatele internetových služeb a adresu IP, pomocí které se tito uživatelé k internetu přihlašují, datum a čas jejich přístupu na daný web, navštěvované stránky, dotazy zadané při vyhledávání, otevřené dokumenty či internetovou adresu, ze které se na daný web přímo připojili. Tyto informace slouží ke zlepšení těchto webů, jejich správě a analýze trendů.

POUČENÍ O PRÁVECH PŘI ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Hypotéka COOL

Bankovní sektor je mi blízký hlavně díky mému působení na vedoucích pozicích v Raiffeisenbank a.s. a České pojišťovně a.s. (rok 1998).

Pro své klienty nabízím kompletní možnost financování prostřednictvím hypoték a zároveň řešení exekucí. Hypotéků můžete využít i u našeho partnera SIMPLY INVEST - výstavba nízkoenergetických domů.

Hypotéka COOL realizovala hypotéky v objemu 1.4 mld. Na trhu tedy nejsme žádnými nováčky.

Více o mých finančích produktech naleznete na www.hypoteka.cool

v oboru realit od roku 2005
zprostředkované hypotéky v objemu 1,4 mld Kč
přes 300 realizovaných zakázek